Urząd Miasta i Gminy Sanniki

ŻYCZENIA BURMISTRZA MIASTA I GMINY SANNIKI Z OKAZJI DNIA KOBIET

Ocena 0/5

 

Szanowne Mieszkanki Miasta i Gminy Sanniki

Z okazji Dnia Kobiet
wszystkim Paniom życzę,
aby miłość najbliższych wyrażana
słowami i codziennym uśmiechem
napełniała Was radością i szczęściem.

W tym wyjątkowym dniu życzę,
aby pamiętano i doceniano Wasz nieustający trud,
codzienną pracę, poświęcenie i troskę o innych.

Życzę zdrowia, szczęścia i pomyślności w każdej sferze życia.
Abyście osiągały szczyty swoich marzeń, a to czego
pragniecie było na wyciągnięcie dłoni.

Niech atmosfera dzisiejszego wyjątkowego dnia
towarzyszy Wam przez cały rok.

Drogie Panie, dziękuję Wam za to, że jesteście
czyniąc świat lepszym i piękniejszym.

 

Burmistrz Miasta i Gminy Sanniki

Gabriel Wieczorek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności