Urząd Miasta i Gminy Sanniki

Komunikat (woda)

Ocena 0/5

KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW W SPRAWIE DYSTRYBUCJI WODY BUTELKOWANEJ.

W nawiązaniu do Komunikatu Nr 15 Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gostyninie z dnia 29 stycznia 2026 r., Urząd Miasta i Gminy Sanniki informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 30 stycznia 2026 r. w godzinach popołudniowych prowadzona będzie dystrybucja wody butelkowanej dla mieszkańców.

Woda będzie wydawana przez strażaków przy remizach OSP, odpowiednio dla m. Sanniki - OSP w Sannikach, m. Czyżew, m. Nowy Barcik, m. Stary Barcik - OSP w Czyżewie. Dokładne godziny dystrybucji zostaną podane w odrębnym komunikacie.

Prosimy o śledzenie kolejnych informacji.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności